Αθλητικά

Κριστιάνο Ρονάλντο: Έξαλλος ο «CR7», ξέσπασε στα μέλη της Αλ Νασρ

Η Αλ Νασρ έμεινε εκτός τελικού στο King’s Cup, καθώς ηττήθηκε στον ημιτελικό από τη 13η του πρωταθλήματος, Αλ Ουέχντα.

Η τελευταία νίκησε 1-0, σκοράροντας από το πρώτο ημίχρονο της αναμέτρησης στο Ριάντ, προκαλώντας την έντονη δυσαρέσκεια του Ρονάλντο.

Η Αλ Νασρ δέχθηκε στο γκολ που έκρινε την αναμέτρηση στο 23ο λεπτό και ο «CR7» είχε πολλά νεύρα και ξέσπασε στα μέλη του προπονητικού τιμ της ομάδας του, μιλώντας τους σε έντονο ύφος.

Μετά τη λήξη ήταν φανερά απογοητευμένος, για το γεγονός ότι η Αλ Νασρ έχασε ακόμα έναν τίτλο, καθώς είχαν προηγηθεί εκείνοι στο Riyadh Super Cup και στο Saudi Super Cup. Να θυμίσουμε, επίσης, ότι οι «ιππότες του Νατζ» έχουν «πέσει» κι από την κορυφή της βαθμολογίας.